Aktorja e famshme puth djalin! Polemika të shumta në rrjete sociale

Të jesh prindër të mirë nuk është e lehtë. Sidomos kur ke të gjithë vëmendjen e botës. Këtë e mësuan edhe Jessica Biel dhe Justin Timberlake. Një foto e publikuar nga Justin në Paris ku duken bashkëshortja e tij Jessica duke puthur në buzë djalin e tyre Silas është bërë objekt kritikash në rrjetet sociale. Ky gjest është konsideruar i papërshtatshëm nga njerëzit, duke pasur komente të shumta ku kritikohet puthja në buze dhe flokët shumë të gjata të djalit të tyre, i cili ngjash me një vajzë.

Share With:
Translate »
574 Views