Modelja e famshme tregon format me bikini 3 javë pas lindjes dhe ne mbetëm pa fjalë

Candice Swanepoel solli në jetë djalin e saj të dytë Arel në më pak se një muaj më parë.

Dhe ëngjëlli i Victoria’s Secret ka risjellë format e saj perfekte.

Supermodelja 29-vjeçare ofroi një pamje mahnitëse të trupit të saj ndërsa relaksohej në plazh në Victoria, Brazil.

E veshur me bodysuit të zeza, Candice dukej mjaft tërheqëse.

Share With:
Translate »
642 Views