Aktorja e njohur në muajt e fundit të shtatzanisë, dhe askush nuk e kishte ditur

Carey Mulligan dhe bashëshorti i  saj Marcus Mumford po presin fëmijën e tyre të dytë së bashku askush nuk e kishte ditur.  

Aktorja 32-vjeçare është parë dukshëm me bark të fryrë, kur doli në të premten në mbrëmje në Londër, Angli, për darkë me bashkëshortin e saj.

Carey nuk e ka konfirmuar ende lajmin, të njëjtën gjë e bëri edhe në shtatzëninë e parë, duke mos zbuluar asgjë deri sa solli në jetë vajzën e saj Evelyn në vitin 2015.

 

Share With:
Translate »
957 Views