Albani dhe Bieta prezantojnë djalin me botën

Alban Dudushi dhe Bieta Sulo u bënë prindër të djalit të tyre Kroi Art në maj dhe vetëm pak javë më pas janë fotografuar duke shëtitur në rrugët e Tiranës. Në foton e realizuar nga fotografi i gazetës Panorama shihet që Albani po shtyn karrocën e djalit, ndërsa Bieta ecën pranë tyre. E veshur me një jumpsuit veror, linjat e saj trupore duken shumë mirë. Me siguri aktiviteti fizik gjatë shtatzënisë e ka ndihmuar gazetaren, të ruajë formën e mirë…

Share With:
Translate »
1137 Views