Aldo bëhet baba për herë të dytë, njihuni me familjen e tij

Aldon Lipe, regjisori i famshëm shqiptar, drejtues kryesisht i emisioneve të mëngjesit, por jo vetëm, ka mbajtur gjithmonë larg publikut fytyrën e tij dhe pakkush e njeh. Për të mos folur për privatësinë familjare më pas e cila ka qënë pothuajse hermetike! Por syrit të Kids’Time nuk i shpëton asgjë kur bëhet fjalë për fëmijët dhe ja ku kemi informacionin më të ri. Aldon Lipe është një bashkëshort dhe baba i shkëlqyer, ndërsa titullin e dytë sapo e ka dyfishuar disa ditë më parë me një vajzë të cilën e kanë quajtur Charlot! Ndërkohë më parë, çifti, të cilët e nisën dashurinë e tyre në korridoret e RTSH, kanë edhe një djalë më të madh! /Kids’Time/

 

Share With:
Translate »
3626 Views