Aldo feston ditëlindjen jubilare, dhurata e familjes ishte më e bukura

Regjisori i mirënjohur dhe veterani i mëngjeseve tona me “Aldo morning show”, Aldon Lipe ka festuar 45-vjetorin ditën e djeshme! Mes urimeve të miqve të shumtë, dhe me siguri edhe dhuratave, ai ka ndarë me ne vetëm njërën. Atë më të rëndësishmen! Dhuratën e familjes! Një tortë në formën e radios, duke u bërë bashkë në këtë mënyrë dy dashuritë e tij më të mëdha. Kujtojmë që para pak kohësh ai u bë baba i një vajze,  ndërsa ka edhe një djalë më të madh./Kids’Time/

Share With:
Translate »
745 Views