Alketa sapo na rrëfeu për videon e lindjes së vajzës së Amit dhe Ermalit

Alketa u rikthye mbrëmjen e sotme në ekranin e Tv Klan me emisionin më të ri “Në kurthin e Piter Panit”. Meqë sot është Dita e Baballarëve, i ftuari i parë ishte Ermal Mamaqi, një baba i freskët për herë të dytë siç e quajti Alketa.

Përpos kësaj, Alketa rrëfeu se kishte parë një video të lindjes së vajzës së Amit ku e lartësoi këtë të fundit për lindjen me elegancë. Jo vetëm kaq por gjatë lindjes, Ermali ishte prezent në sallë duke i mbajtur dorën Amit. Do të donim që ta kishim parë edhe ne këtë video por Alketa nuk na e mundësoi. /Kids’ Time/

Share With:
Translate »
756 Views