Martohet nipi i ish-deputetit, makinat luksoze “çmendin” Tiranën

Rrugët e Tiranës dhe të Mamurrasit janë mbushur me makina luksoze ditën e djeshme. Arsyeja? Mësohet se e diela që lamë pas përkonte me dasmën e nipit të ish-deputetit të PD-së, Mhill Fufi.
fufu-05
Mand Fufi nuk ka humbur mundësinë t’ua tegojë të gjithëve luksin që e rrethon.
344629Nusja e tij është marrë me një mori mjetesh luksoze si “Lamborghini”, 6 “Range Rover” Sport, 2 “Porsche Cayene” të modeleve të fundit, 1 “Porsche Panamera” dhe “Audi A8” i vitit 2018 duke habitur kështu të gjithë kalimtarët.
344628

 

344632

Share With:
Translate »
1682 Views