Ermali i personalizon këngën Joelit, tani mund ta përdorni të gjithë për fëmijët tuaj | Video

I ftuar sonte në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ishte Ermal Mamaqi. Ai iu përgjigj pyetjeve të fëmijëve dhe veç të tjerash ndau disa momente nga jeta e tij.

Ndër të tjera ai tregoi këngën që i këndon djalit të tij, Joelit. Ai është frymëzuar nga kënga “Twinkle twinkle little star” të cilën e ka përshtatur në shqip dhe për më tepër e ka personalizuar me emrin e djalit. Për më tepër ndiqni videon e mëposhtme dhe mund ta këndoni edhe ju. /Kids’ Time/

 

Share With:
Translate »
1014 Views