Alma Bektashi poston për herë të parë një foto të djalit, sa është rritur vogëlushi…

Alma Bektashi është nga ato artistet që qëndron larg Instagramit. Poston rrallëherë foto të sajat, kurse të fëmijëve dhe bashkëshortit i ka akoma më të rralla. Këtë herë, meqënëse janë me pushime dhe meqënëse djali kishte pozuar aq bukur, nuk mundi t`i rezistonte ndaj e postoi një foto të atij. Oresti tani është një djalë i rritur dhe kushedi se çfarë marrëdhënie të ngushtë që ka me mamin. Alma ka folur pak edhe për këtë pikë nëpër intervista. Ky është Oresti, djali i shtëpisë:

Share With:
Translate »
1188 Views