Mirëmengjesin na e uron Ameli sot me këtë foto të mrekullueshme

Vajza e vogël e Miriam Canit dhe Alban Skënderajt po rritet dita ditës. Miriami ka publikuar një fotografi të vajzës në llogarinë e saj në Facebook, ku Ameli duket kaq e bukur dhe ngjashmëria e saj me Albanin është lehtësisht e dukshme. “Nje pershendetje me shume dashuri nga Ameli per te gjithe miqte e mamit ?”-shkruan Miriami krahas fotos së vogëlushes.

Share With:
Translate »
1399 Views