Almeda Abazi ndan foto të ëmbla me fëmijët në rrjete sociale

Modelja e njohur shqiptare Almeda Abazi dhe aktori turk Tolgahman Sayisman janë një ndër çiftet më të dashura për publikun.

Ata janë prindër të dy fëmijëve, një grua e bukur e zgjuar dhe punëtore është edhe një nënë mjaft e përkushtuar.

Almeda njihet për pozitivitetin që ofron, në postimin e fundit ajo shkruan: Unë jam në një vend në jetën time ku paqja është prioritet dhe negativiteti nuk mund të ekzistojë. Me këtë fjali bukuroshja ndan edhe disa momente shumë të lumtura me dy fëmijët e saj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Almeda Sayisman (@almeda92)


Almeda ka shprehur dëshirën për t’i rritur të vegjlit e saj me kulturën dhe gjuhën shqipe.

Almeda ka folur për lindjen e Alinës në një video të publikuar në YouTube, ku tregon se nuk ka qenë aspak e lehtë.

 almeda abazi (9)

Bukuroshja shqiptare e nis rrëfimin duke krahasuar dy lindjet, atë të djalit, Efehanit me atë të Alinës, dhe thotë se me vajzën ka vuajtur shumë.

almeda abazi (7)

Shtatzania me Efenë ishte e lehtë, por me Alinën jo. Nga pandemia nuk dilja dot nga shtëpia. Më përzihej, doja të flija gjithë kohën.

 

      

Share With:
Translate »
23 Views