Alayah, vajza e Fjolla Morinës festë në bregdet për 2-vjetorin e lindjes

Këngëtarja simpatike Fjolla Morina ka festuar dje me miqtë e saj dhe me shokët dhe shoqet e Alayah ditëlindjen e saj të dytë. Fjolla si gjithmonë është kujdesur që kjo ditë të jetë perfekte për vajzën e saj të vogël. Ajo ka organizuar një festë me muzikë dhe grupin e animacioneve. Ne i urojmë vogëlushes Alayah edhe 100 vjeçe të bëhet! Foto gjatë festës së vajzës së Fjollës:

 

Share With:
Translate »
1544 Views