Dy shokë të ngushtë si Zaho me Edin dhe rrobat e tyre njësoj

Kryeministri Rama ka filluar pushimet dhe nuk ka zgjedhur të shkojë larg Shqipërisë. Në një foto të publikuar në Instagramin ka treguar se është në shoqëri shumë të mirë. Rama dhe Zaho kanë dalë shëtitje dhe si gjithmonë bie në sy stili shumë sportiv i kryeministrit që këtë herë ka zgjedhur të mbajë veshur bluzë me emrin e legjendës së basketbollit Pharrell ndërsa mban në qafë të voglin.  Ai dhe Zaho mbajnë të njëjtën veshje, tipike kjo e kohëve të fundit.  Rama ka preferuar ta lerë pa koment foton e tij, ndërsa komentuesit kanë bërë kërdinë.

Share With:
Translate »
759 Views