Amara “i ka vënë syrin” djalit të Klajda Gjoshës, kjo video do t’ju shpërthejë në të qeshura

Amara është vajza e moderatores Aulona Musta. Vogëlushen e kemi parë se sa energjike është dhe shpesh mami Aulona i ndan momentet nga përditshmëria e saj me ndjekësit në Instagram. Të njëjtën gjë ka bërë edhe sot.
Teksa Amara ndodhet në lokalin e lodrave, takon atje Luisin, djaalin e Klajda Gjoshës. Dhe si e shkathët që është e ka ftuar në një kërcim. Ndërsa Luis, ndoshta fëmijë i ndrojtur tentoi të refuzonte. Por Amara nuk heq dorë. Ajo ia ka vënë syrin dhe o kërcen me të, o s’ka. Për më tepër shikoni videon e mëposhtme që do t’ju shkrijë së qeshuri. /Kids’ Time/

ra

Share With:
Translate »
1328 Views