Në mungesën e gjyshit Azem Hajdari…

Rudina Hajdari, vajza e deputetit të ndjerë Azem Hajdari është nënë e një vajze. Mungesa e babait të saj e shoqëron gjatë gjithë kohës dhe sidomos në çaste që flasin më shumë se fjalët. Në një foto të postuar në llogarinë e saj në Instagram, shihet vajza e saj me gjyshin, babain e bashkëshortit të Rudinës. Ajo shkruan mbi foto “vajza e gjyshit” dhe me siguri do të jepte gjithçka për të parë të njëjtën foto me babain e saj të ndjerë. /Kids’ Time

Share With:
Translate »
1091 Views