Ami dhe Ermali japin lajmin e bukur: Do bëhemi katër

Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi janë padyshim një nga çiftet më të dashura për publikun dhe që prej shumë vitesh janë pjesë e ekranit shqiptar. 4 vite më parë çifti u bekua me një djalë dhe ka ardhur koha që Joeli të bëhet me motër ose vëlla.

Po, sepse po ju japim lajmin e bukur se Amarda është 3 muajshe shtatzënë. 

Kujtojmë që Amarda dhe Ermali kanë dashur gjithnjë një familje të madhe dhe në intervista të mëparshme kanë deklaruar se bebi numër dy nuk do të vonojë shumë dhe ja ku erdhi!

Share With:
Translate »
1269 Views