“Dy shoqe gjithë jetën” është rradha e Amit të flasë për vajzën

Ami ka vetëm pak ditë që solli në jetë vajzën e saj. Ndonëse na njohu me portretin e saj që në ditën e parë, me emrin na munduan pak. Jo se nuk donin të na e tregonin por se ata ishin të pavendosur. Megjithatë, Kidstime.al e zbuloi emrin para se Ermali ta bënte publike.

Ndërsa sot, Ami sjell një tjetër foto të së voglës së saj. Dhe ashtu siç thotë Ami, Sia qenka shoqja e saj e re, shoqe përjetë. /Kids’ Time/

Dore per dore..2 shoqe …gjithe jeten! #siaime

A post shared by Amarda Toska (@amardatoska) on

Share With:
Translate »
821 Views