Ansi nuk ishte në festë, por nisi videomesazhin që përloti Sinanin

Edhe gëzimet kanë lot dhe momente prekëse. I tillë ishte çasti i një videoje ku Sinanin e përshëndesnin dhe uronin miqtë që s`ishin prezentë dhe disa familjarë. Andrra kishte organizuar edhe videon me mesazhe si pjesë të festës surprizë. Po më speciali ishte ai i Ansit. Pa thënë shumë fjalë. Vetëm duke thërritur babi dhe duke puthur fotografinë e të atit emocionoi pafund. Në një video nga ky çast i ditëlindjes dëgjohen zërat e prekur të të pranishmëve. Kushedi sesa fort ka rrahur zemra e Sinanit. Momente magjike:

Share With:
Translate »
1014 Views