Anxhelina jua dedikon mamit dhe motrës tatuazhet e veçanta në këmbë

Gjatë kohës që jetonte në Shqipëri, ishte më aktive në muzikë. Ndërsa pas vendosjes në Amerikë, u distancua goxha nga tregu muzikor. Megjithatë këngëtarja me postimet e fundit na zbuloi se po përgatitet të rikthehet duke na treguar se ndodhet shpesh në studio. Ndërkohë, mbrëmjen e kaluar Anxhelina Hadërgjonaj, na zbuloi një detaj mjaft interesant. Në pjesën e pasme të kyçit të këmbëve, ajo ka tattoo dy diamantë. Na tregon se secili prej tyre personifikon mami Albërien dhe motrën Agnesa.

Share With:
Translate »
1426 Views