Arbana Osmani kthehet në shtëpi, mahnitet nga ajo që sheh

Moderatorja Arbana Osmani është kthyer në rrjetet sociale me një foto që përcjell pafund dashuri.
Në një përqafim me djalin e saj Jon, moderatorja e njohur duket më e lumtur se kurrë. Dhe këtë herë ajo ka publikuar foton tipike që realizon me vogëlushin e saj. Por këtë herë ajo ka diçka të njëjtë me Jonin. Atletet e tyre janë njësoj. Kjo është një nga modat e fundit që nënat vishen njësoj me të vegjlit e tyre.

 

Share With:
Translate »
1102 Views