Arbër Hajdari ndan fotot e dasmës dhe një dedikim për bashkëshorten e ardhshme!

Sonte në mbrëmje Arbër Hajdari, celebron dashurinë me Vlera Devollin. Çifti ndau foto nga të klipit të tyre, ndërsa Arbri shkroi edhe një dedikim për bashkëshorten e ardhshme:

Arbër Hajdari ndan fotot e dasmës dhe një dedikim për

“E dashur Vlera, zemra ime! Sonte po kurorëzojmë dashurinë tonë prej 5 vitesh në martesë. Lus zotin të kemi jetë të lumtur!”, shkruan Hajdari krahas fotove.

Mund të jetë një imazh i 1 person, lule dhe ambiente të jashtme

Share With:
Translate »
21 Views