Arditi poston një foto që Jonit s’do t’i pëlqejë edhe aq shumë

Ndonëse ai është një nga moderatorët më të dashur në Shqipëri, sërish kur vjen puna tek fëmijët e tij ai është një baba i përkushtuar dhe mjaft i dashur. Gjatë kësaj periudhe ai ka publikuar më tepër foton me vajzën Annën duke lënë pak pas dore Jonin. Megjithatë gjatë ditës së sotme ai ka publikuar një foto të Jonit, në të shfaqet sipër një flamingoje të bardhë (trendi i fundit i vajzave për poza seksi). “Si para 23 vjetësh,”-ka shkruar Gjebrea duke kujtuar kështu fëmijërinë e e të birit.

Share With:
Translate »
1333 Views