Arditi publikon foton domethënëse me Anën dhe rrjeti u ëmbëlsua

Ardit Gjebra është padyshim një nga moderatorët dhe fytyrat më të dashura për publikun.

Madje tashmë e gjithë familja e tij është bërë e njohur, duke filluar nga gruaja e tij Anila dhe Joni me Anën, dy fëmijët e këngëtarit.

Por duket se me Annën moderatori është shumë i lidhur.

Moderatori Ardit Gjebrea ka publikuar në rrjete sociale një nga fotot më të bukura të kësaj të shtune.

Ai shfaqet me vajzën e tij Annën duke notuar në pishinë, ndërkohë që e vogla është duke e puthur në ballë.

Share With:
Translate »
697 Views