Argjentina zgjohet përqafimin që ia bën mëngjesin perfekt

Këngëtarja Argjentina Ramosaj duket se është një nënë e përkushtuar ndaj djalit të saj. Ajo vazhdimisht publikon foto në rrjete sociale bashkë me djalin e saj, Noah. Së fundi, ajo ka postuar një foto në të cilën shihet në shtrat bashkë me vogëlushin. Krahas fotos këngëtarja i dedikon dhe disa fjalë të ëmbla djalit të saj.
“Kenaqesia me e madhe ne jete…” shkroi këngëtarja duke marrë komente dhe pëlqime nga ndjekësit në rrjetin e saj social instagram

Share With:
Translate »
818 Views