Argjira Spanca bën deklaratën e papritur: Më është rritur barku këto kohë…

ftuar në “Top Arena” mbrëmjen e sotme ka qenë moderatorja e njohur Argjira Spanca.

Gjatë bisedës së saj me Manushin ajo ka bërë një deklaratë “të papritur”, teksa shprehet se këto kohë i është rritur pak barku.

Epo e ka dhe një arsye. Nga konsumimi i birrave të shumta, të cilat e shoqërojnë çdo mbrëmje në çdo ndeshje që ajo shikon, kanë ndikuar në rritjen e barkut të saj.

“Faktikisht ndjek çdo ndeshje, natë për natë. Madje kam vënë dhe pak bark nga birrat, se natë për natë t’u pa aty me ndonjë birrë…”

Ose mund të jetë dhe ndonjë gjë tjetër ku i dihet edhe pse Argjira e ka theksuar se nuk është shtatzënë. Epo mbetet për t’u parë…

Share With:
Translate »
32 Views