Aria, vajza e Eneda Tarifës shqetësohet për rrudhat e mamit

Vajza e Eneda Tarifës, Aria duket se i ka ngjarë mamit në të gjitha dimensionet e saj. Si çdo vajzë por ashtu edhe si e ëma, Arias i pëlqen e bukura. Përveçse vetë është e bukur si të jetë e pikturuar me dorë, ajo tani ka filluar të shqetësohet për mamin. Në një foto të postuar në llogarinë e Enedës në Instagram ku Aria i mbulon sytë asaj, këngëtarja shkruan: -Mami, të mbroj unë ty nga dielli se të rudhen sytë në foto. 
Dhe ja rezultati….????
Ne e dimë që mami Eneda do të duket e bukur natyrale, por për t’i nxjerrë merakun të bijës nuk do bënte keq t’i fliste pak për ekzistencën e botox-it. ???? /Kids’ Time

Share With:
Translate »
1168 Views