Arrestohet një person në Vlorë, dyshohet se ka ngacmuar seksualisht mbesën e tij

Një person ka rënë në prangat e policisë së Vlorës, pasi dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një vajzë të mitur.

Bëhet me dije se në pranga ka rënë shtetasi A.D., pasi dyshohet se ka ngacmuar seksualisht mbasën e tij 11 vjeçare.

Policia ka arrestuar autorin e dyshuar dhe po punohet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Share With:
Translate »
137 Views