Arta Bajrami në ditët e fundit të shtatzanisë së tretë

Këngëtarja Arta Bajrami shumë shpejt do të bëhet nënë për të tretën herë. Ajo ka hyrë në muajin e nëntë të shtatzënisë ndërsa këtë e ka bërë të ditur vetë nëpërmjet publikimit të një fotografie në InstaStory.

‘Në muajin e nëntë të shtatzënisë’ shkruan tek fotografia e postuar. Kujtojmë se Arta dhe bashkëshorti i saj Xhemajl Sekiraqa kanë edhe një vajzë dhe djalë.

Share With:863 Views