Arta Kabashi sot feston ditëlindjen, Ana e uron me fotot e ëmbla nga fëmijëria

Arta Kabashi sot feston ditën e lindjes.

Mes shumë urimeve nga miqtë dhe më të afërmit padyshim ai i Anës morri vëmendjen  e ndjekësve.

Këngëtarja e njohur publikoi disa foto nga fëmijëria e tyre të cilat nuk i keni parë më parë.

Disa imazhe të publikuara dhe secila prej tyre kishte një mesazh brenda.

Edhe 100 Arta!

Share With:
Translate »
32 Views