“Kur e ke parë djalin për herë të fundit?”, Roza sulmon sërish Meritonin

Roza e Meritoni, janë dyshja që eskalojnë gjatë debateve të tyre.

Një debat i nxehtë është zhvilluar sërish mes tyre.

Në një moment pikant të diskutimit, të dy kanë hedhur akuza të rënda ndaj njëri-tjetrit.

“Nuk ke të pasme të flasësh,” është një nga frazat provokuese.

Por ajo që duket se ka çuar debatin në një nivel tjetër, ishte kur Roza i drejtoi Meritonit një pyetje të fortë dhe personale: “A e sheh djalin tënd?”.

Share With:
Translate »
25 Views