Artisti Zef Deda feston ditëlindjen/ Juli i dedikon fjalët më të bukura të atit

Artisti Zef Deda feston sot ditëlindjen. Nuk kishte si të mungonte urimi nga djali Julian Deda. Ndërsa poston një foto me babanë, Juli i uron ditëlindjen me fjalët më të bukura.

“Kujdes, mos u genjeni nga kjo fytyre, ne pamje te pare e qete. Brenda saj fshihet nje uragan me energji, me pozitivitet dhe me deshire per ta jetuar jeten ne maksimumin e saj. Keshtu ka qene gjithmone dhe vazhdon te jete dhe sot, tamam si nje 71-vjeçar qe i ka nderruar vendin numrave. Je i mire shume Babush, per mua je me i miri. Edhe 100 vite te tjera te uroj, shendet te plote dhe shijoje jeten, sepse e meriton…! Te du fort artist…!”, shkruan aktori në Instagram.

Artisti Zef Deda feston ditëlindjen/ Juli i dedikon fjalët më

Share With:
Translate »
126 Views