Ashley Graham tregon krenare barkun shtatzënë me një fustan të kuq

Ashley Graham i ka ekspozuar gjithmonë me krenari format e saj rrumbullake, shpesh herë edhe nudo.

Tani modelja është shtatzënë, në pritje të fëmijës së saj të parë dhe në rrjetet sociale tregon me natyrshmëri barkun rrumbullak.

Në shoqërinë e bashkëshortit, regjisorit Justin Ervin, që i përdhel barkun, Ashley duket e mrekullueshme.

Edhe gjatë daljes së fundit publike, si në Fashion Media Award, Graham e veshur me nje fustan të kuq, ka treguar format e saj në muajin e pestë të shtatzënisë.

Share With:
Translate »
821 Views