Askund si në krahët e prindërve: Familja Kallaku më e lumtur se kurrë duke festuar

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku krijuan një familje të shëndoshë.

Me ardhjen në jetë të vajzës së tyre, Ajka, çifti u plotësuan.

Dyshja gëzojnë suksese të njëpasnjëshme dhe në jetën profesionale ku krahë tyre është gjithnjë edhe e vogla e tyre.

Së fundmi, çifti janë shfaqur më se të lumtur duke festuar një vit nga hapja e estetikës për kujdesje të lëkurës.

Nga organizimi në krahë kishin Ajkën e cila duket me shpirt të qetë në krahët e prindërve.

 

Share With:
Translate »
36 Views