Aulona Musta sjell foton më të bukur familjare nga pushimet

Aulona Musta prej disa ditësh është me pushime jashtë Shqipërisë me partnerin dhe të voglën Amara. Ajo poston shumë shpesh në llogarinë e saj në instagram por fotoja e fundit, është padyshim më e bukura. Dhe sot, si për Ditën e Baballarëve, babi i Amarës po e mban atë në qafë dhe të ëmën e saj në krahë. A mund të kishte dhuratë më të bukur për të? /Kids’ Time

Share With:
Translate »
4061 Views