Aurela Gaçe pas prindërimit: Nuk je më “për veten”…

Emra të njohur të artit dhe ekranit kanë përcjelle në rrjetet sociale mesazhe dashurie për njerëzit e zemrës.
Këngëtarja e njohur Aurela Gaçe ka emocionuar me dedikimin kushtuar partnerit të saj dhe dy vajzave të tyre, Grace dhe Abigail.
“Vetem 4 muaj mbas ardhjes ne jete te vajzes se pare , Grace ….sot prinder te dy vajzave . Jeta ka marre tjeter kuptim. Nuk je më ” per veten” …ne fakt ndryshon jeta sepse tani çdo gje rrotullohet rreth “VETË JETËS””.- shkruan Aurela në postimin e saj.
Krah fotos me bashkëshotin e saj Aurela ka postuar dhe surprizën që ka marë prej tij.

Share With:
Translate »
753 Views