Pas Stines, një tjetër këngëtar humb personin e familjes

Reperi Agon Amiga sot është në zi.

Ka qenë vëllai i Agonit, Alberti i cili e ka paralajmëruar këtë lajm mortor me anë të një postimi në rrjetet sociale.

Mësohet se i ndjeri është axha i reperit të Tingullit 3NT.

Agon Amiga ishte shumë aktive me këngë në fund të vitit të kaluar ku realizoi një solo këngë dhe mori pjesë në dy të tjera me anëtarë të labelit BabaStars.

Share With:
Translate »
644 Views