Aurela Gaçe publikon këngën me dy vajzat e saj dhe duhet ta dëgjoni patjetër

Këngëtarja e njohur Aurela Gaçe pak ore me parë ka ndarë një postim të rëndësishme me ndjekësit.

Në Festivalin Kombëtar për Fëmijë në Shkodër këngëtarja shfaqet me vajzat për të përformuar këngën e tyre.

“Kam të drejtë të emocionohem? Në gjithë karrierën time prej 31 vitesh në skenë, ky është momenti më i bukur, më emocionues. Para një muaji isha e ftuar në Festivalin Kombëtar për Fëmijë në Shkodër. Festival emblematik për shumë fëmijë. Unë zgjodha të dal në skenë me dy vajzat e mija në skenën ku u rrita” ishte shprehur këngëtarja.

Share With:
Translate »
74 Views