Aurela Gaçe sjell foton me të bijën: “Bëmë mama të të ngjaj”

Këngëtarja Aurela Gaçe është nënë e dy vajzave, Grace dhe Abigail.

Teksa na ka treguar shpesh se vajza e madhe i ngjan nga energjia që e karakterizon por edhe nga zëri, sot na tregoi se edhe vogla është në të njëjtën rrugë. Këngëtarja ka bashkuar një foto të saj me modelin e flokëve lart dhe një foto të Abigail që i ka mbuluar kokën me shkumë. Aurela shkruan: “? mami me floke e une me shkume #mohak #stylish ??” /Kids’ Time/

Share With:
Translate »
957 Views