E bija i kërkon motër ose vëlla, Alketa e bën Rudina Xhungën me dy binjakë

Një nga të ftuarat e para në emisionin “Në Kurthin e Piter Pan” ishte gazetarja e njohur Rudina Xhunga. E gjendur përballë fëmijëve, Rudina u pyet nëse do t’i bënte Alanës një motër ose vëlla.

Rudina tha se dëshira e Alanës ishte e madhe dhe nuk do ishte keq edhe nëse prindërit do t’i bënin binjakë. Ndaj me të dëgjuar këtë togfjalësh, Alketa sa hap e mbyll sytë i solli në studio dy binjakë. Ajo ia dha që t’i mbante dhe Rudinës i shkonin vërtetë shumë. Urojmë që shumë shpejt dëshira e Alanës të bëhet realitet. /Kids’ Time/

Share With:
Translate »
578 Views