Aurela kthehet pas në kohë, sjell një video të rrallë të Grace

Aurela Gace na surprizon herë pas here me video nga e vogla e saj Grace, e cila duket se e ka trashëguar totalisht talentin e padiskutueshëm të së ëmës. Ndërsa Grace rritet dita ditës, duke u kthyer në një zonjushë të vërtëtë, mami Aurela sot është kthyer pas në kohë duke na treguar një video kur e bija ishte vetëm një vjec e gjysëm dhe këndonte aq bukur këngën e mamit. “Kur Grace ishte 1 vjeç e gjysem edhe kendonte kengen e mamit??# Çfare kujtimi❤ jeta ime e vogel. lulet ne koke i vendoste mami , se tani ehe , veshim ç’duam vete” shkruan Aurela krahas videos.

Share With:
Translate »
856 Views