Baba për herë të tretë, këngëtari i njohur zbulon gjininë e fëmijës

Këngëtari i famshëm Michael Buble dhe bashkëshortja e tij Lusiana Lopilato së shpejti do të bëhen prindër për herë të tretë. Pas kurimit të djalit të tyre Noah nga kanceri në mëlçi ata janë gati për një fillim të ri si familje me një pjesëtar i ri

Në një intervistë për “Today FM”, Michael ka konfirmuar për herë të parë se ai dhe Lusiana janë në pritje të një vajze, e cila do të vijë në jetë pas 3-javësh. Këngëtari tha se kjo është periudha më e lumtur për të dhe familjen e tij që pas kurimit të vogëlushit Noah.

Share With:
Translate »
573 Views