Babagjyshi humb jetën gjatë festës së fëmijëve

Një festë për fëmijët në Kemerovo është kthyer në tragjedi.

Babagjyshi i Vitit të Ri ra në tokë dhe humbi jetën.

Aktori i famshëm rus, Valery Titenk po argëtonte fëmijët në kopshtin “Tavosochka”.

67-vjeçari filloi të kishte dhimbje të madhe në gjoks dhe u rrëzua para fëmijëve pa vetëdije.

Menjëherë u nis për në spital por vdiq në ambulancë dhe mjekët nuk mund të bënin asgjë për ta mbajtur në jetë.

Share With:
Translate »
575 Views