Babai i Arminës në dasmën e të bijë: Nuk e prisja të më bënte krushk me Sali Berishën!

Arben Mevlani ka emocionuar në fjalimin e dasmës së Arminës dhe Shkëlzenit. Duke i uruar çiftit shumë urime dhe jetë të lumtur, ai i ka dhënë disa këshilla speciale.

“Që do bëja një krushk e dija, po se do më bënte Armina krushk me Sali Berishën, këtë se dija”, ka thënë ai midis të tjerash.

Share With:
Translate »
54 Views