Mami i Arminës i bën një surprizë shumë speciale të bijës me performancën LIVE | VIDEO

Dasma e Armina Mevlanit dhe Shkëlzen Berishës mesa duket do mbetet jo vetëm dasma e vitit por edhe ajo e surprizave.

Mamaja e Arminës është ajo që kishte rezervuar surprizën e radhës. Në një performancë live, duke kënduar dhe shoqëruar me koreografi, nuk suprizoi vetëm nusen, por të ftuarit dhe ne bashkë.

Ndërkohë që ne mbetemi në pritje të surprizave në vazhdim, ndiqni videon më poshtë. /Kids’ Time

Share With:
Translate »
71 Views