Babai i Ermalit feston ditëlindjen, i biri e mbulon me 500-she lejla

Babai i Ermal Mamaqit feston sot 66-vjetorin e lindjes.

Në këtë ditë të veçantë për të, vëllai i Ermalit, Ermiri, ka zgjedhur që ta surprizojë të atin me një tortë të veçantë në të cilën ishtin stampuar disa 500-she”>500-she euro si dhe një makinë llogaritëse.

“Tu shtofshin vitet e bukura bab’ me familjen dhe ato lejlatë s’janë keq me u shtu”, ka shkruar ai me humor.

Ndërkohë nuk dihet dhurata që i ka bërë Ermali të atit.

Share With:
Translate »
955 Views