Vogëlushja Deniz është rritur pasi ju fitoi zemrat nga seriali “Kara Sevda”

Seriali “Kara Sevda”, pa dyshim që po thyen rekordet e shikueshmërisë.

Kjo falë ngjarjes dramatike si dhe aktrimit të shkëlqyeshëm të protagonistëve dhe aktorëve të tjerë të kastit. “Kara Sevda” tashmë ka edhe një personazh shumë të veçantë, atë më të ëmblën Denizin.

kaa_1490695690-4798470

Bebushja ka rolin e vajzës së Kemajlit (Burak Ozcevit) dhe Nihanit (Neslihan Atagul). Emri i saj i vërtetë është Arven Beren.

Edhe pse shumë e vogël ajo ka arritur një famë të madhe në Turqi.

kaaa_1490695697-2242370

Instagrami i saj i cili menaxhohet nga anëtarët e familjes ka arritur më shumë se 300 mijë ndjekës. E ajo nuk njihet vetëm në Turqi, por edhe në vende të tjera ku transmetohet seriali.

27497951_1688351824561095_1051081725_n

27591074_1688351797894431_1422254055_n

27591627_1688351764561101_28550537_n

27658267_1688351847894426_123293986_n

27591083_1688351787894432_12712988_n

Share With:
Translate »
1012 Views