Babai i Meghan po i sheh nga larg: E vogla ime…

“E vogla ime dukej e mrekullueshme dhe shumë e lumtur sot. Do doja shumë të isha me të dhe i uroj të dyve dashuri dhe lumturi”, shkruajnë mediat e huaja duke cituar babain e Meghan. Ai nuk ishte dot sot në dasmën e shumëpritur sepse ishte i sëmurë. Vetëm para dy ditësh ai iu nënshtrua një ndërhyrjeje kirurgjikale.

Share With:
Translate »
664 Views