Babai më i guximshëm në botë, fotografon vajzën në vende të rrezikshme

Babai i një vajze 18-muajshe i ka frikësuar të gjithë prindërit pasi ka bërë disa fotografi të vajzës së tij në vende të rrezikshme.

Stephen Crowley nga Irlanda ka treguar se si vogëlushja ka një ekuilibër shumë të mirë dhe mund të qëndrojë në pozicione të pasigurta pa mbikëqyrje. Në foto, Hannah duket e ulur sipër një ure, duke qëndruar buzë lumit apo duke i dhënë makinës.

32-vjecari tregoi se vogëlushja vuante nga një sëmundje e rrallë, dhe ka kaluar 6 muajt e parë të jetës në spital duke u kuruar, por tani është në gjendje të mirë. Kjo është një mënyrë për të rikuperuar kohën e humbur, dhe ai ka zgjedhur që të shijojë cdo gjë me vajzën e tij, duke bërë edhe veprime të pazakonta.

Share With:
Translate »
846 Views