Babi Albani sot ka ditëlindjen dhe çamarrokët e tij e uruan kështu

Ditën e sotme është festë në shtëpinë e Miriamit dhe Albanit pasi ky i fundit mbush 39-vjeç.
Dhe sigurisht që festën e vërtetë e sjellin edhe dy të vegjëlit e shtëpisë, Duam dhe Ameli.
“Mëngjesi më i ëmbël për mua. Gëzuar ditëlindjen babi më i mirë në botë. Do të duam sa të kemi frymë”, ka shkruar Miriami në urimin e saj ku shfaqen më të shtrenjtit e saj.
Ne jemi kureshtarë të shohim se si e ka pritur Albani ditën e sotme, megjithatë për këtë do na duhet të presim pak.

Share With:
Translate »
238 Views